Refleksole

Refleksol  to roleta tekstylna zaprojektowana tak, aby tkanina pozostawała w ciągłym napięciu niezależnie od położenia. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się funkcjonalnością rolety nawet przy silnych, porywistych wiatrach. Refleksol  dzięki rozbudowanemu systemowi uszczelek kompensujących umożliwia pełne zaciemnienie nawet przy dużych nierównościach na elewacji budynku. Jest to jedyne rozwiązanie tego typu do stosowania na zewnątrz.

W systemie można zastosować dodatkowe wyposażenie, jak napęd elektryczny, sterowanie bezprzewodowe czy czujniki automatyczne

Specyfikacja

wysoka klasa odporności wiatrowej

  1. Kaseta do montażu wnękowego lub ściennego wykonana z ekstrudowanego aluminium
  2. dostęp do rewizji od przodu kasety (wersja podtynkowa psoaida rewizję od dołu kasety)
  3. dwuczęściowa prowadnica z systemem uszczelek kompensujących
  4. konstrukcja w dowolnym kolorze z palety RAL
  5. dostępny wariant samonośny
  6. szeroka gama tkanin
  7. napęd elektryczny
  8. dostępny czujnik wiatrowo-słoneczny

Tkaniny

Wybierz jeden z typów tkanin – tkaniny typu Screen są połączeniem PCV i poliestru, zależnie od wybranej grupy posiadają inne właściwości takie jak przepuszczalność światła czy dźwięku.

Szeroki wachlarz tkanin, pozwala na dopasowanie koloru rolety do architektury budynku oraz dobór odpowiedniego współczynnika przenikania promieni słonecznych. System wyposażony został w system naciągu tkaniny, który utrzymuje jej napięcie nawet na dużych powierzchniach. 

Dostępne wzory tkanin.

Działamy na terenie małopolski, podkarpacia i województwa świętokrzyskiego.

Masz pytania...

Skontaktuj się z nami

Znajdziesz nas też na: